Четвер, 18 Липня, 2024

Повітряна експрес-доставка: Нова пошта доставила безпілотником посилки із столиці до Львова

17 листопада Нова пошта вперше здійснила повітряну доставку посилок. Співробітники використали для цього безпілотник, який автоматично запускається перед зльотом. Про це нещодавно повідомила прес-служба компані, пише kyiv-future.com.ua.

Пристрій може доставляти вантаж об’ємом 16 кг, підніматися на висоту 900 км і безперервно працювати 10-12 годин. У зв’язку з цим його вирішили почати використовувати для доставки товарів у різні регіони України. Цього разу він успішно прилетів до Львова та доставив 10 посилок із поштового терміналу столиці.

Директор департаменту Нової пошти Володимир Масюк сказав щодо цього наступне:

«Це новий спосіб доставки, який наразі поки що лише тестується. Наступного року ми плануємо запропонувати його своїм клієнтам».

У сортувальному центрі розповіли, що перед зльотом посилку відправляють у відсік БПЛА, де її упаковують і потім поміщають у літальний апарат. Після цього вона відправляється за адресою до потрібного регіону України та приземляється на вільному місці посадки терміналу пошти.

Безпілотник, як і звичайний літак, має канали зв’язку і може автоматично розпізнавати турбулентні зони, тому є цілком безпечним для здійснення повітряної доставки. Під час польоту за ним слідкує оператор через спеціальний монітор. У разі виникнення неполадок він бере на себе відповідальність за керування пристроєм.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.