Понеділок, 15 Липня, 2024

«Працюй на себе» – онлайн курс для киян

Пандемія внесла свої корективи в організацію робочого процесу. Дистанційна робота існувала й до початку карантину, але після цього дана тема стала особливо актуальною, повідомляє сайт kyiv-future.com.

Люди, як і роботодавці, побачили, що можна працювати в онлайн режимі. Тут є свої плюси й мінуси. По-перше, не потрібно орендувати офіси для великої кількості. Працівникам не потрібно сидіти в офісах і кожного ранку туди добиратись. 

Звичайно, головну роль грає ефективність виконання завдань. І тут немає однозначної відповіді, адже дослідження показують, що в різних сферах і компаніях різні результати. Найкращий варіант – це коли заробіток людини залежить від ефективності виконання завдань. 

Молодіжний центр Києва побачив, що серед населення в рази збільшилась кількість людей, охочих працювати на себе й за своїм особистим графіком. Не підлаштовуючись під робочий день, а працювати тоді, коли зручно. Тому центр вирішив провести онлайн курс для людей, які хочуть себе спробувати в форматі віддаленої роботи. 

Курс пройде онлайн з 21 по 25 лютого. Його можна буде переглянути безплатно, зареєструвавшись для перегляду на сайті організації. Тренінг міститиме в собі декілька блоків. В першому блоці, люди дізнаються про основи такої роботи. Аналіз останніх тенденцій на ринку онлайн праці. Отримають перелік вакансій, які сьогодні на ринку користуються найбільшим попитом у роботодавців. Та прогнозування на перспективу, в яких ще сферах скоро може з’явитися на фахівців готових працювати онлайн. 

В другому блоці розкажуть про навички для роботи онлайн та організацію робочого процесу. Які знання потрібні, щоб ефективно працювати в тій чи іншій сфері. Та як організовувати робочий процес, щоб виконувати завдання вчасно та не перегоріти на роботі. 

Останній блок – робота з психологом. Працюючи вдома, людей відволікає дуже багато факторів. Спеціаліст розкаже, як шукати мотивацію для роботи, щоб не хотілося відволікатися від роботи. 

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.