Четвер, 18 Липня, 2024

Престижно та високооплачувано: у вузах Києва навчатимуть управлінню IT-бізнесом

На початку наступного навчального року у 4 київських вишах у студентів з’явиться можливість паралельно навчатися по іншій освітній програмі. Вона передбачає вивчення основ програмування та ведення бізнесу, пише kyiv-future.com.ua.

На основі останніх даних статистики попиту на освітні послуги найбільш популярними спеціальностями у вищих навчальних закладах є управління бізнесом та програмування. З кожним роком ними все частіше цікавляться абітурієнти та всі ті, хто бажає працювати у сфері підприємництва. Саме тому в Міністерстві освіти вирішили відкрити у вузах спеціальний курс — «Створення та розвиток IT-продуктів». Наразі він все ще перебуває на етапі тестування у таких ВНЗ:

  1. Київський національний економічний університет;
  1. Національний авіаційний університет;
  1. Київський національний університет будівництва та архітектури;
  1. Київський політехнічний інститут.

Навчатися по новій програмі можна всім бажаючим студентам 2-3 курсів, які вже вступили на технічні та гуманітарні спеціальності. Додаткове навчання допоможе їм здобути більше нових знань та навичок в IT-технологіях та управлінні бізнес-процесами в організації, попрацювати з реальними кейсами компаній, створювати та реалізовувати свої стартапи…У цьому їм допомагатимуть досвідчені фахівці у сферах підприємництва та IT-технологіях.

Курс «Створення та розвиток IT-продуктів» був розроблений співробітниками IT-компанії «Genesis» за підтримки освітньої організації «Product IT Foundation for Education». У разі успішної реалізації у вересні наступного року його планують запустити в 50 вищих навчальних закладах столиці. Передбачається, що за 5 років курс зможуть прослухати близько 60 тисяч студентів.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.