Четвер, 18 Липня, 2024

Проїзд у київських маршрутках зросте до 15 гривень – перевізник

Після підвищення тарифів на проїзд у муніципальному транспорті проїзд у київських маршрутках зросте до 15 гривень.

Про це журналісту нашого сайту kyiv-future повідомив директор компанії “Транс Груп” Володимир Назаренко.

«Після підвищення тарифів на проїзд у муніципальному транспорті до 20 гривень приватні перевізники теж піднімуть проїзд, але не до такої позначки. Вважаю, що реальна собівартість разової поїздки у громадському транспорті становить 15 гривень», – сказав В. Назаренко.

Він уточнив, що підвищення вартості проїзду – вимушений крок через подорожчання енергоносіїв, запчастин та карантинних обмежень.

«Відповідно, столичні перевізники поступово підніматимуть вартість проїзду до 15 гривень. Все залежатиме від протяжності маршруту, враховуючи те, скільки може платити населення, то тариф має становити 12-15 гривень», – наголосив В. Назаренко.

На думку перевізника, через подорожчання енергоресурсів , запчастин та падіння пасажиропотоку, транспортний бізнес у столиці стає непривабливим.

Він нагадав, що навесні цього року через карантинні обмеження у Києві близько 50% столичних перевізників не вийшли на маршрути.

«Місто не хоче звертати увагу на проблеми перевізників і відмовляється надати їм хоч якусь допомогу. Ніхто з представників місцевої влади ні перед локдауном, ні під час його, не захотів зустрічатися з перевізниками. При цьому комунальному транспортирові виплачують компенсації за перевезення пільговиків, а приватним перевізникам нічого не передбачено», – резюмував В. Назаренко.

Нагадаємо, у КМДА заявили про подорожчання проїзду у комунальному транспорті до двадцяти гривень. У свою чергу, приватні перевізники теж замислюються про підвищення вартості проїзду в міському транспорті з першого січня 2022 року.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.