Понеділок, 15 Липня, 2024

Рівність та солідарність в освіті: у Києві дітей з особливими потребами підвозитимуть до школи

У столиці продовжує діяти реформа інклюзивної освіти. Одним із рішень щодо її реалізації стало закупити транспорт для дітей із особливими освітніми потребами. Про це повідомила лідер партії «Європейська Солідарність» та голова київської міської ради з питань охорони здоров’я та соціальної політики Марія Порошенко. Далі на kyiv-future.

На сьогоднішній день у київських школах навчається понад 500 дітей із особливими освітніми потребами. Усім їм необхідний транспорт із спеціальним обладнанням, щоб комфортно доїхати до навчального закладу. У зв’язку із цим було закуплено багато авто за рахунок державних коштів. Тепер вони регулярно та безкоштовно підвозитимуть дітей на заняття у школах.

Також відомо, що нещодавно десятки авто було доставлено у рiзнi регіони столиці. Всі вони обладнані підйомним механізмом, проблисковими маячками, пристроєм обмеження швидкості руху, а сидіння в салоні мають ремені безпеки.

На думку Марії Порошенко, це є правильним рішенням з метою створення комфортних умов для всіх дітей, які здобувають середню освіту:

«Такого спеціального транспорту у Києві має бути більше. Сьогодні ми зробили черговий крок, щоб наша столиця стала ще доступнішою, щоб кожна дитина успішно змогла реалізувати своє право на рівний доступ до освіти», — повідомила народний депутат.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.