Неділя, 14 Липня, 2024

SEO-просування інтернет-магазину в Україні

Пошукова оптимізація є одним з ключових інструментів ефективного розвитку бізнесу. Завдяки SEO-просуванню підвищується рівень конверсії, довіра до бренду тільки росте, а результати від SEO збережуться на довгий час, навіть якщо припинити фінансувати цей інструмент. Тому не дивно, що SEO-просування загалом та просування нового сайту зокрема мають особливий попитом.

SEO-просування складається з декількох етапів:

  • SEO-аудит. Це первинний аналіз, який включає технічний аудит сайту, аналіз посилального профілю та складання стратегії просування сайту в Інтернеті.
  • Планування робіт. Це підготовчий етап до розкрутки інтернет-магазинів, до якого входять підключення систем аналітики, написання стратегії просування, аналіз конкурентів, збирання та кластеризація семантичного ядра, складання об’ємного технічного завдання для усунення помилок сайту та покращень.
  • Безпосередня розкрутка сайту в Google. На цій стадії продовжується регулярний перегляд та розширення семантичного ядра, моніторинг позицій сайту. Додатково проводиться контентна оптимізація сайту, нарощування та модерація маси посилань, перевірка технічних впроваджень та аналіз індексації сайту, регулярний моніторинг onpage-оптимізації сайту, аналіз результатів.

Google Shopping — ефективний інструмент підвищення продажів інтернет-магазинів

Якщо ви є власником інтернет-магазину та використовували Google рекламу, то певно знаєте, скільки часу витрачається на налаштування кампаній, які охоплюють весь асортимент магазину. Тому краще вдатись до реклами Google Shopping, адже з нею набагато легше та швидше займатись просуванням інтернет-магазина. Окрім цього, вона має низку суттєвих переваг:

  1. Реклама завжди знаходиться в полі зору користувача (вище або праворуч пошукової видачі).  
  2. Ціна за клік нижча, ніж в пошукових кампаніях. Тому звернувшись до професіоналів, які правильно все налаштують, ви отримаєте досить прибуткові кампанії.  
  3. В оголошенні відразу відображається назва товару, його ціна і зовнішній вигляд.
  4. Інформація про ціну та наявність товару оновлюється автоматично. 

Якщо вас зацікавила послуга або ж лишились питання щодо просування нового сайту, тоді чекаємо на ваше звернення в диджитал-агентство Ланет CLICK! 

З питань вартості послуг звертайтесь за телефоном +38 (044) 225-19-00 або пишіть нам: lanetclick@lanet.ua! Ми на зв’язку!

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.