Понеділок, 22 Липня, 2024

Сотні лайків та коментарів: Київ увійшов в топ-5 «найінстаграмніших» міст світу

Наприкінці 2021 року компанія «Design Bundle» сформувала новий рейтинг найкрасивіших міст світу. Київ зайняв у ньому лідируючі позиції, оскільки є улюбленим не лише для його жителів, а й тисяч туристів з інших країн. Далі на kyiv-future.

Архітектура, пейзажі та природа столиці України мають унікальну красу, якою постійно захоплюються всі навколо і роблять красиві знімки на згадку в Instagram. Нещодавно експерти «Design Bundle» проаналізували 145 найпопулярніших пам’яток та місць у Києві, підрахувавши, скільки разів ці геолокації відзначали у соціальній мережі.

Виявилося, що найчастіше кияни та гості столиці фотографуються у центрі міста та на фоні історичних місць: Андріївський узвіз, Києво-Печерської лавриа, Михайлівська площа, Золоті Ворота. Також особливу любов завоювали природні ландшафти Києва, якими найчастіше милуються городяни у центральному парку Володимирська гірка, ботанічному саду ім. М.Гришка та біля річки Дніпро.

За версією компанії «Design Bundle» ці міські локації набрали найбільшу кількість лайків та коментарів в Instagram на відміну від тих, які зроблені в інших містах. А ще кількість фото на фоні Києва значно перевищувала ті, що створені в інших міських локаціях за кордоном. На основі цього був сформований рейтинг найкрасивіших міст, у якому столиця посіла 4 місце.

Топ-10 туристичних місць згідно з рейтингом «Design Bundle»:

  1. Центр Риму з його Колізеєм, фонтаном Треві та Пантеоном.
  2. Ріо-де-Жанейро.
  3. Венеція та її лагуна.
  4. Київ.
  5. Історичний центр Флоренції.
  6. Історичний центр Праги.
  7. Будапешт.
  8. Місто Бразиліа.
  9. Історичний центр Санкт-Петербурга.
  10. Кіто, столиця Еквадору.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.