П’ятниця, 12 Липня, 2024

Стадіон «Локомотив»: оновлені басейни, зали та трибуни 

Спортивний комплекс «Локомотив» знаходиться на балансі Укрзалізниці, тому всі ремонтні роботи проводились за рахунок перевізника. Тут провели масштабну роботу по реконструкції споруди та приведення всіх тренувальних об’єктів до сучасного стану. Стадіон змінився не лише зовні, але й відремонтована більша частина внутрішнього наповнення комплексу. В першу чергу найбільше такому оновленню зраділи діти, які займаються в цьому комплексі та виступають у різних вікових категорія за футбольний клуб «Локомотив». Далі на kyiv-future.com.ua.

На сьогоднішній день в клубі тренують 580 дітей футбольної школи. Також спортивний комплекс був створений і для працівників Укрзалізниці. За даними самого комплексу, кожного року його відвідує більше 3,5 тисяч працівників. Фінансування спортивних комплексів повинно мотивувати дітей до заняття спортом. Сучасні умови тренування допоможуть виховувати серед юнаків майбутніх зірок футболу. 

Пороблено величезний обсяг роботи. Реконструкція розпочалася з паркану та воріт. Повністю демонтований та встановлений новий паркан. Адже старий мав негарний вигляд і вже давно потребував заміни. Керівництво вирішило відмовитись від постійних косметичних ремонтів. Тому цього разу для дітей представлять зовсім нові приміщення. Серед новий баскетбольний та волейбольний зали. Також закупили і новий інвентар для тренування. Тепер діти відвідуватимуть оновлені сауни, басейни та роздягальні. Керівництво комплексу заявило, що тепер залишилося замінити освітлення в приміщенні на сучасні лампи. Наявне освітлювальне обладнання було встановлене ще в 1983 році і з того часу не змінювалося. 

Стадіон «Локомотив» — футбольний стадіон у Києві, домашня арена одноіменного футбольного клубу. Відкритий 2 серпня 1925 року на місці стадіону для ігор працівників залізничного вокзалу, сучасну назву отримав у жовтні 1935 року. Розрахований на 1631 глядача, місця для яких обладнано індивідуальними пластиковими сидіннями. Має штучне покриття газону та вежі штучного освітлення. За одними з воріт основного поля розташований додатковий футбольний майданчик менших розмірів. Футбольний клуб «Локомотив» виступає в першостях Київської області та всеукраїнських змаганнях. Тут представлені юнацькі збірні різних категорій. Фінансування не лише комплексу, але й діяльність футбольної школи та участь у змаганнях, також бере на себе Укрзалізниця.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.