Четвер, 18 Липня, 2024

Стало відомо для кого в наступному році проїзд в київському транспорті стане безкоштовним

В Києві визначили, хто у наступному році отримає пільги на безкоштовний проїзд у громадському транспорті. Далі на kyiv-future.com.ua.

Про це зазначили депутати Київради.

Тож право на безоплатний з першого січня 2022 року матимуть громадяни, яким це було і раніше надано на рівні держави.

Також міська рада додала до цього переліку пільгових верств населення: осіб з інвалідністю третьої групи; непрацюючим працездатним киянам, які доглядають людину з інвалідністю першої групи; незайнятим працездатним мешканцям столиці, які здійснюють догляд за дитиною з обмеженими можливостями чи за літніми людьми, вік яких що досяг 80-ти років. членам сім’ї померлого ветерана війни; особам з посвідченням бійця-добровольця та родичам померлих добровольців; багатодітним батькам пенсіонерам за віком; дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування; учням закладів загальної середньої освіти (пільговий проїзд з першого вересня по перше липня наступного року).

Для учнів закладів профтехосвіти та студентів освітніх закладів вартість проїзду у період з першого вересня по перше липня 2022 року складатиме п’ятдесят відсотків від вартості проїзду.

Також затверджені Київрадою додаткові пільги стосуються мешканців столиці та переміщених з окупованих територій осіб, що стали на облік у Києві.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.