Неділя, 14 Липня, 2024

Ставки на матч Сенегал – Нідерланди — реальні шанси збірних на перемогу у ЧС 2022

Лише декілька місяців залишилося до початку найочікуванішої футбольної події цього року — чемпіонату світу, який вперше проходитиме в Катарі. Саме через причину проведення ЧС в Катарі організаторами також були внесені зміни до дат проведення матчів. І, хоча на матч Сенегал – Нідерланди ставки вже почали приймати у БК Паріматч, але сам чемпіонат пройде не влітку, а у листопаді-грудні 2022 року. Саме ця зустріч запланована на 21 листопада 2022 року. Стадіоном для цього матчу було обрано Al Thumama Stadium, де пройде ще чимала кількість зустрічей збірних, яким вдалося пройти відбір до ЧС 2022.

Сенегал – Нідерланди — форма та статистика виступів команд

Фанати команд з Сенегалу та Нідерландів вже знають, що саме ця зустріч стане першою в рамках групового раунду чемпіонату. Одночасно з цим варто зазначити, що збірні підходять до ЧС у різній формі, тому вже сьогодні можна достатньо легко визначити головного фаворита на перемогу у цьому матчі. Але навіть після поразки у цьому матчі андердог може отримати шанс на те, щоб продовжити боротьбу в плей-офф чемпіонату.

На основі статистики команд можна зробити висновок про те, що збірна Сенегалу дуже добре показала себе цього року, одержавши відразу декілька важливих перемог. Окрім цього команда відома своєю організованістю, та й у складі можна побачити чимало зіркових гравців. Також варто враховувати, що сенегальські гравці відомі своєю витривалістю та відмінною лінією оборони, завдяки якій збірній вдається одержувати перемоги навіть у матчах з сильними суперниками.

А ось гравці з Нідерландів входять в топ найсильніших команд чемпіонату з найкращими шансами на перемогу. Головний тренер команди відомий своїми численними перемогами, тому можна чекати, що й цієї зустрічі збірна вийде переможцем.

Ставки матч — доступні маркети на матч між командами Сенегалу та Нідерландів

Основною ставкою на зустріч команд Сенегалу та Нідерландів вважається парі на результат матчу (основний час). Обрати найбільш перспективну ставку на результат матчу можна доволі легко на основі аналізу виставлених коефіцієнтів. Однак у розпису БК Паріматч можна знайти й інші ставки:

  • тотали;
  • фори;
  • індивідуальні тотали;
  • обидві команди заб’ють!

Перейшовши на сайт букмекера, ви зможете ознайомитися з повним розписом та зробити перші ставки по дійсно вигідним коефіцієнтам.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.