Четвер, 18 Липня, 2024

Територію авіаційного інституту забудують багатоповерхівками

До кінця року в Солом’янському районі навколо НАУ планують збудувати 13 багатоповерхівок: 12 житлових та 1 приміщення з паркінгом. Про це повідомив депутат Роман Грищук. Далі на kyiv-future.com.ua.

Територія київського авіаційного університету є дуже великою та має багато вільного простору для будівництва нових споруд. Це є чудовою можливістю для вдосконалення міської інфраструктури та ефективного використання незабудованих ділянок землі. 

Оскільки біля НАУ вже є навчальні корпуси, у київській міській адміністрації вирішили збудувати поряд лише нові багатоповерхівки. Згідно з проектним документом, який вже готовий до реалізації, там з’явиться 3 будинки на 25 поверхів, 2 будинки на 16 поверхів, 7 будинків на 6 поверхів та 1 будівля для паркінгу на 6 поверхів. При цьому у плані проекту не передбачено зведення будь-яких інших об’єктів, наприклад стадіонів або додаткових корпусів. 

Керівництво НАУ та інспекції архітектури та містобудування вже дали згоду на проведення будівництва, яке розпочнеться найближчим часом. Таким чином, цього року в столиці з’явиться новий житловий комплекс біля одного з найпопулярніших університетів.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.