Четвер, 18 Липня, 2024

Тренування територіальної оборони

На початку цього року почав діяти закон про територіальну оборону України. Першим ділом почали формувати заявки та залучати резервістів до перших зборів та тренувань. За рік вдалося досягнути суттєвих успіхів. Сформувати списки резервістів та створити окремі батальйони. Так наприклад в Києві їх п’ять: Дарницький, Подільський, Шевченківський, Оболонський та Голосіївський. Далі на kyiv-future.com.ua.

Наглядний приклад для чого потрібна тероборона, стали події на кордоні Білорусі та Польщі. Тоді в Києві відразу було мобілізовано резервістів та направлено для додаткових тренувань та патрулювання кордонів з північним сусідом. Саме такі завдання й покладаються на місцеву оборону, забезпечення порядку, в тому числі при необхідності із застосуванням зброї, якщо цього вимагає ситуація. 

На фоні інформації про досі наявну загрозу з боку РФ, було прийнято рішення провести додаткові тренування, останні цього року, територіальної оборони. Вони пройшли під Києвом. Головними напрямками занять стало надання медичної допомоги та дії з мінно-вибуховими пристроями. Ситуація на передовій показує, що міни одне із найнебезпечніших засобів на війні. Адже може зашкодити, як військовим так і цивільним. Тому бійці тероборона вчились виявляти та знешкоджувати подібні засоби. Проте керівництво закликає всіх бажаючих чи хто має досвід в даній справі, долучитись до навчання та поділитись з іншими своїм досвідом. Адже на даний момент в Києві не вистачає інструкторів, які б могли навчити всіх учасників тероборона. 

Ще одним важливим питанням є надання приміщень для батальйонів територіальної оборони. На днях було передано будівлю для Дарницького батальйону тероборони. Заклад потребує капітального ремонту та переоблаштування його під специфіку навчань. Дані приміщення слугуватимуть штабом для командування кожного з районів. Розмір будівлі 150 квадратних метрів. В перспективі вже наступного року планують зробити ремонт і облаштувати класи для медичної підготовки, стрілецької, тактичної та інших. Інші чотири райони поки що чекають своєї черги, але роботи з пошуку приміщень та наданню всієї необхідної документації тривають постійно.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.