Середа, 17 Липня, 2024

У центрі Києва евакуювали Ferrari за порушення правил паркування

На площі Льва Товстого паркувальники забрали на штрафмайданчик Ferrari Portofino зі швейцарськими номерами. Про це повідомив заступник голови КМДА Костянтин Усов. Далі на kyiv-future.

Київські паркувальники вирішили показати практичний приклад, що закон один для всіх, незалежно від того, яка машина. Нещодавно у центрі Києва вони евакуювали елітне Ferrari Portofino темно-синього кольору. Пізніше з’ясувалося, що власник порушив правила паркування — залишив авто у забороненому місці. Машина стояла на проїжджій частині та перешкоджала руху інших транспортних засобів, тому її необхідно було терміново евакуювати. Костянтин Усов сказав щодо цього наступне:

«Номери швейцарські — евакуатор український. Навіть власники елітних авто з іноземними знаками повинні дотримуватися правил паркування та дорожнього руху».

Автомобіль має номерні знаки Швейцарії. Також відомо, що він належить до класу Grand Turism. Така модель коштує від 200 тисяч євро. Спортивний «Ferrari Portofino» почали продавати у 2017 році. Він оснащений 3,9-літровим турбованим двигуном V8 потужністю 600 кінських сил, завдяки чому може розігнатися до 100 кілометрів на годину за 3 секунди. Саме тому це авто є одним із найпопулярніших серед любителів високих швидкостей.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.