Понеділок, 15 Липня, 2024

У центрі Києва зробили капітальний ремонт у музичній школі. В яких умовах навчаються музиканти?

У столичній музичній школі, що знаходиться в Печерському районі, зробили сучасний креативний простір. Кожне приміщення повністю відреставрували, щоб створити максимально комфортні умови для проведення уроків музики. Про це повідомила Печерська райдержадміністрація. Далі на kyiv-future.

Нещодавно у центрі столиці завершили капітальний ремонт дитячої музичної школи №4 імені композитора Дмитра Шостаковича. Навчальний заклад знаходиться за адресою: вулиця Бастіонна, 5-А. Протягом багатьох останніх років у ньому нічого не змінювали, тому необхідно було майже все відремонтувати: стелю, стіни, підлогу, а також купити нові двері, вікна та меблі. Крім цього, у музичному навчальному закладі проводили електромонтажні та сантехнічні роботи. Тепер воно повністю виглядає як нове!

На деяких стінах розмістили графічні та художні малюнки з мотивуючими фразами та зображеннями відомих музикантів.

У багатьох аудиторіях для проведення занять розмістили нові музичні інструменти, парти та дошки для 370 учнів, які зараз тут навчаються.

Також у музичній школі, що знаходиться в Печерському районі, зробили шпаклівку стін та змінили їх колір. Тепер вони оригінально виглядають, передаючи єдність гармонії та естетики.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.