Четвер, 18 Липня, 2024

У Дарницькому районі створять багатофункціональний парк – що там буде?

Мер Києва Володимир Кличко продовжує удосконалювати міську інфраструктуру, зокрема, шляхом створення нових парків. Наступного року один із найбільших з’явиться між проспектом Миколи Бажана та вулицею Срібнокільською площею 7,54 га. Далі на kyiv-future.

Новий парк називатиметься «Срібне Коло». Вже зараз відбувається його планування. За словами депутата Київради Григорія Маленька, проводяться наради, на яких обговорюються ідеї та пропозиції щодо подальшого облаштування парку. Найкращі з них використовують для підготовки ескізного проекту, що зараз перебуває на стадії розробки.

Наразі міська влада вже остаточно затвердила, як виглядатимуть деякі локації парку. На його території з’являться мости, спортивні зони та місця для відпочинку біля води.

Будівництво відбуватиметься за 5 етапами. Під час його проведення також планується зробити зони для занять спортом: майданчики для дорослих та дітей, велодоріжки, тенісні корти. А ще у проект парку входить створення фонтанів, доріжок для прогулянок, парковок та туалету.

Окрім цього, для жителів столиці зроблять ландшафтне оформлення парку залежно від особливостей рельєфу місцевості. По всій території буде багато дерев, кущів, водних зон та терас біля газонів.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.