Четвер, 18 Липня, 2024

У Києві 2 маршрути на лівий та правий береги замінять одним

Представники київської власти продовжують вдосконалювати мережу міського транспорту, щоб кияни могли швидше дістатися в потрібне місце призначення. Спеціально для цього співробітники КМДА вирішили створити 1 маршрут руху громадських транспортних засобів на лівий та правий береги. Більше на сайті kyiv-future.com.ua.

Про нововведення щодо організації маршрутів розповів заступник голови КМДА з питань здійснення самоврядних повноважень Костянтин Усов. 

На своїй Facebook-сторінці він запропонував запустити новий маршрут №229 від ст. м. “Лісова” до вул. Смілянській, який замінить існуючі №242 (ст. м. “Лісова” – Індустріальний міст) та №234 (просп. Навої – ст. м. “Почайна”).

Як повідомляє Костянтин Усов, маршрутка №242 довозить людей із лівого берега до метро Почайна. Далі потрібно пересідати на інші види транспорту, а маршрутка №234 повністю дублює напрямок руху тролейбуса №29. Натомість з’явиться маршрут № 229, який має такі переваги:

  • доповнює тролейбус №29, охоплюючи Лісову та Північно-Броварську масиви та східну частину Воскресенки;
  • дає можливість проїхати від лівобережних районів Києва до Соломинки та Чоколівки зручно та без пересадок;
  • стане другим маршрутом після тролейбуса №8, який зїжджає вглиб района Чоколівка, та, таким чином, покращить його транспортну доступність.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.