Неділя, 14 Липня, 2024

У Києві будують нову пасажирську платформу

Як повідомляє Департамент транспортної інфраструктури КМДА, у столиці вже розпочали будівництво нової пасажирської платформи. Проект щодо її зведення передбачає розвантаження залізничних маршрутів Києва та забезпечення безпечних та комфортних умов для пасажирів. Далі на kyiv-future.

Кілька днів тому експертна група розпочала розробку проекту платформи у районі Жулянського шляхопроводу. До її складу входять інженери Вишневої, Борщагівської громад та Південно-Західної залізниць. Також відбулося обстеження та підбір розташування нової платформи.

У ході цього експерти обговорили забезпечення необхідної пропускної спроможності залізничної лінії, розміщення додаткових споруд та пристроїв на станції у майбутньому, безпеку руху поїздів, пасажирів та робітників станції, безперебійної передачі вантажів тощо.

За словами розробників проекту, залізнична платформа буде розміщена між залізничними станціями Вишневе (3,5 км) та Київ-Волинський (1,8 км). Планується, що новий City Express з’єднає Бучу, Боярку, Вишгород, Бровар з Києвом. Основними вимогами для перевезень пасажирів між цими містами є наявність квитка та проходження процесу персоніфікації.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.