Вівторок, 23 Липня, 2024

У Києві добудовують Дарницький міст: що вже зробили?

В рамках програми Президента «Велике будівництво» у Києві цілодобово триває будівництво Дарницького мосту без вихідних. Наразі вдалося завершити тільки бурові роботи. Про це повідомило Мінінфраструктури України, пише kyiv-future.com.ua.

На мосту зі сторони лівого берега вже встановили та покрили бетоном сваї розміром 0,5 метра. Для проведення будівельних робіт використовувалась спеціальна бурова техніка. Загалом будівництвом Дарницького мосту займається близько 100 спеціалістів, які використовують 50 технічних пристроїв для проведення всіх необхідних монтажних робіт.

Також біля мосту будівельники почали розміщувати нове дорожнє покриття та конструкції з’їздів. Зокрема, неподалік проспекту Бажана вже відбувається монтаж підпірних стін. Зараз ремонт продовжується у напрямку мосту Патона. Крім цього, тут проводять аналіз стану встановлених металевих споруд — будівельники перевіряють якість покриття на балках та міцність болтових запчастин. 

Компанія-підрядник планує закінчити будівельні роботи на мосту у другій половині 2022 року. Вартість — понад 1 млрд гривень.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.