Понеділок, 15 Липня, 2024

У Києві можна орендувати місця для паркування авто — як і за скільки це зробити?

Якщо раніше власникам авто потрібно було щоразу шукати вільне місце, щоб припаркуватися, то тепер його можна орендувати на цілий місяць! З початку листопада Київська міська адміністрація видала дозвіл на здачу в оренду місць для паркування біля кафе, магазинів, ТРЦ та інших закладів на вулицях міста. Докладніше про це розповів заступник КМДА Костянтин Усов. Далі на kyiv-future.com.ua.

У зв’язку з чим відбулося таке нововведення?

Влада хоче дати можливість киянам заздалегідь бронювати паркувальне місце, не витрачаючи час на його пошук, щоб можна було зручно розмістити авто біля потрібного пункту призначення. До того ж, це допоможе вирішити проблему нелегального паркування. Виявляється, що багато людей порушують громадські правила — огороджують паркувальні зони конусами, пляшками, саморобними таблицями, що є дорожнім правопорушенням.

Хто зможе забронювати місце для паркування?

«Скористатися послугою передплаченого паркування може абсолютно кожен. Наприклад, бізнесмен, підприємець, держслужбовець чи співробітник фірми, який часто їздить на авто та не хоче постійно шукати нове місце, де можна припаркуватися. Також воно не матиме номера або позначатися будь-яким іншим символом. Завдяки цьому орендатор зможе самостійно приймати рішення щодо того, кому ще можна там паркуватися», — сказав Костянтин Усов.

Як орендувати місце для паркування авто у Києві?

Якщо бажаючими забронювати певні локації для паркування є громадянин чи компанія, тоді їм необхідно підписати договір із «Київтранспарксервісом», а потім оплатити послугу.

У тому випадку, коли одним паркувальним місцем зацікавляться кілька різних сторін, між претендентами будуть проводитись торги в електронному аукціоні. Після цього потрібно буде підписати договір із підприємством. Також туди можна зателефонувати, щоб дізнатися, чи вільне обране місце для оренди або яке з них наразі можна забронювати.

Скільки доведеться заплатити за оренду?

За словами Костянтина Усова, вартість паркувальних зон є різною, оскільки залежить від їхнього місцезнаходження в Києві.

  1. зона: (центр) від 8599 грн. у місяць;
  2. зона (околиці центру): від 4410 грн/міс;
  3. зона (спальні райони): від 1323 грн/міс.

Це фіксовані ціни для однієї людини або компанії, які бажають забронювати вільне місце на парковці. А якщо на нього претендують кілька різних людей, то вартість оренди збільшиться. Після її оплати укладений договір із «Київтранспарксервісом» залишатиметься дійсним 1 місяць. Надалі його можна знову продовжити або відмовитися від послуги.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.