Понеділок, 22 Липня, 2024

У Києві нерухомість зросте в ціні на 20%: причина

У 2021 році увага до заміської нерухомості зросла приблизно на 40%, якщо порівнювати з періодом до пандемії. Більше на сайті kyiv-future.com.ua.

Про це йдеться в статті сайту КиевВласть.

Як значиться в статті, головна причина майбутнього підвищення цін — це співпадіння інтересів покупців та продавців у сфері заміської нерухомості. Все більше людей бажає мешкати за містом, що викликане фактором перманентного карантину. 

Ще важливу роль зіграло зменшення прийнятних ділянок для ведення девелоперського бізнесу в столиці, а також активний розвиток заміського житла і його доступність у порівнянні із житлом столичним.

До слова, на заміському ринку житла девелопери фіксують розвиток не лише сегменту котеджів чи таунхаусів, а й багатоквартирних проєктах.   

Автор пише, що цього року низка великих девелоперів вже оцінює формати, які будуть потенційно цікаві покупцям.

Ринок почав стрімко демонструвати зростання цін вже торік. Нинішнього 2021 року він не зменшує обертів, виходячи з аналізу запитів у Google по Києву та Київській області, – пише Киев Vласть.

У матеріалі фахівці також зазначають, що ринок України не зміг уникнути і глобальних трендів “про екологічність та життя ближче до природи”. Як і в усьому світі, жителі міст-мільйонників у своїй масовості демонструють втому від міського життя, з його щільним графіком, тіснотою та ризиком коронавірусної інфекції.

Фото: Pixabay

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.