Неділя, 14 Липня, 2024

У Києві перекриють Міст Патона: чи дійсно ремонт буде тривати два місяці

З наступного понеділка, 29 листопада, у Києві перекриють Міст Патона. Далі на kyiv-future.

Про це стало відомо із соцмереж.

Зазначається, що роботи мають тривати  два місяці. Зокрема повідомляється, що  плануються термінові ремонтні роботи.

Користувачі соцмереж підкреслили, що міст реально може зруйнуватися будь-якої миті, поховавши десятки і сотні людей. Тому нарізі потрібні такі термінові заходи.

В мерії неодноразово казали проте що,  мосту потрібен капітальний ремонт. Але можна почати і з малого. Адже зовсім недавно мережа облетіла відео з фрагментами конструкції, що відвалюються від мосту. Зважаючи на все, це і спричинило екстрені ремонтні роботи.

З іншого боку, киянам варто заздалегідь готуватись об’їжджати перекриту транспортну артерію. Тому в соцмережах повідомили, що мер В. Кличко вже збирається організувати комфортний об’їзд, який дозволить киянам без проблем перетинати Дніпро, незважаючи на перекриття. Для цього пропонується скористатися двома сусідніми мостами.

Щоб потрапити на Дарницький міст, на правому березі треба буде рухатися Наддніпрянським шосе, а на лівому – або через Харківське шосе, або через Березняківську. У разі об’їзду через міст Метро рухатися правим берегом пропонується Набережним шосе, а лівим – через Сверстюка і Броварський проспект. Також людям пропонують  скористатися також Південним мостом.

В свою чергу, в КП “Київавтодор” повідомили, що в цьому році ніякому ремонту та обмеження руху на мосту не буде. В компанії підкреслили, що ремонтні роботи розпочнуться 2022 року.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.