Середа, 24 Липня, 2024

У Києві посилюють контроль за платним паркуванням — що відомо?

У столиці все частіше виявляють велику кількість неправильно припаркованих машин та випадки несплати за їх паркування. Нещодавно київська міська адміністрація вирішила посилити контроль за дотриманням громадських правил паркування. Докладніше про це розповів заступник директора транспортного департаменту КМДА Віталій Осьмак, пише kyiv-future.com.ua.

З початку грудня на вулицях Києва доставку неправильно припаркованих машин на штраф-майданчики щодня здійснюють евакуатори 2 комунальних організацій — «Центра організації дорожнього руху» та «Київтранспарксервіс». 

За словами представника міської влади, протягом останніх 3 місяці значно збільшився обсяг завдань для інспекцій, які спеціалізуються в питаннях громадського паркування та доставки транспортних засобів. Це стало основною причиною для того, щоб посилити процес виявлення порушень правил стоянки, зупинки та паркування у столиці.

«Автомобілі, вантажівки та інші транспортні засоби створюють небезпечні умови для пересування або заважають дорожньому руху, тому своєчасно затримуються та доставляються інспекторами з паркування на спеціальний майданчик чи стоянку», — повідомив Віталій Осьмак.

Також він додав, що наприкінці 2021 року підвищилися тарифи за паркування авто у Києві:

  • вартість 1 години паркування у І зоні в центрі міста складає 35 грн/годину;
  • вартість у ІІ зоні неподалік центру — 25 грн/година;
  • в інших районах міста вартість залишається незмінною — 5 грн/година;
  • у вихідні, святкові дні, а також у робочі дні з 22:00 до 8:00 паркування, як і раніше, є безкоштовним.

Нагадаємо, що оплата за паркову здійснюється 2 способами: готівкою в терміналі «Easy Pay» або за допомогою банківської картки через додатки «Київ Цифровий» або «Приват24».

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.