Четвер, 18 Липня, 2024

У Києві проведуть реконструкцію парку «Орлятко» — як він буде виглядати?

У парку «Орлятко» планують створити нові локації для проведення дозвілля у поєднанні з місцевою інфраструктурою та міськими ландшафтами. Про це повідомили співробітники «Київзеленбуду». Далі на kyiv-future.

Одна з найулюбленіших зон відпочинку мешканців Солом’янського району незабаром перетвориться на сучасний парк європейського рівня. На його реконструкцію витратять близько 90 млн грн. 

КО «Київзеленбуд» вже оголосив тендер на реставрацію та озеленення парку, який відбудеться 28 лютого. Для його облаштування був заздалегідь підготовлений проект з макетом плану будівництва. Наразі його остаточно затвердили для подальшої реалізації. Це буде парк з великою кількістю зон для активних розваг і прогулянок посеред природи.

На території парку «Орлятко» можна буде весело провести час і дорослим, і дітям. Тут створять памп-трек для катання на велосипедах, самокатах, скейтах та спортивні майданчики, де можна буде пограти у футбол, баскетбол та інші ігри на свіжому повітрі. Також поряд розташують дитячий майданчик з каруселями, батутами та гойдалками. Цей парк стане ідеальним місцем для розваг!

По всій території буде новий ландшафт, який нагадуватиме острів посеред мегаполісу. Навколо посадять багато дерев, квітів та кущів. А поруч із ними розмістять широкі алеї та доріжки для піших прогулянок.

Крім того, у «Київзеленбуді» обіцяють оновити систему освітлення та встановити по всій території камери відеоспостереження. Таким чином вдасться максимально покращити зовнішній вигляд парку та створити у ньому всі необхідні умови для комфортного відпочинку.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.