Четвер, 18 Липня, 2024

У Києві відкрилася виставка з гравюрами епохи Відродження, яким понад 500 років

На честь 550-річчя німецького гравюра Альбрехта Дюрера київський музей Ханенків відкрив виставку із шедеврами живопису видатних художників епохи Відродження з його колекції. Далі на kyiv-future.

На виставці представлено 11 унікальних гравюр, які ще жодного разу не було показано відвідувачам. Їхніми творцями є великі художники епохи Відродження: Альбрехт Альтдорфер, Зебальд Бехам, Вольфганг Губер та інші.

Куратор виставки — мистецтвознавець Олена Шостак. За її словами, графіка вимагає особливих умов зберігання для максимально якісного відображення малюнків. Вони не повинні бути при недостатньому освітленні або занадто яскравому. 

Багато експонатів з першого погляду приємно вражають великою кількістю різних персонажів та фігур. Дивлячись на них, можна одночасно побачити цілу історію подій епохи Відродження у різні дні.

На гравюрах представлено життя людей, культура та архітектура епохи Відродження у чорно-білих тонах. Кожна з них має унікальні контури, розміри та художній стиль, наприклад, романський чи готичний. 

Для того щоб точно визначити період створення гравюр, раніше було проведено експертизу. З’ясувалося, що більшість із них створені у XVI столітті, коли їх зобразив на папері Альбрехт Дюрер. Відвідати виставку можна буде до 27 лютого за адресою: вул. Терещенківська 15-17

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.