Понеділок, 15 Липня, 2024

У Києві відкрили найбільший торговий центр України

Київська інфраструктура продовжує вдосконалюватись та приємно дивувати новими об’єктами. Як повідомляє міська адміністрація, нещодавно на станції метро Теремки відбулося офіційне відкриття ТРЦ «Respublika Park» площею 300 тис. кв. м. Наразі він є найбільшим у нашій країні! Далі на kyiv-future.com.ua.

Новий торговельно-розважальний центр створено за останніми інноваційними архітектурними та ІТ-технологіями висококваліфікованими фахівцями українських та міжнародних компаній. На відміну від інших новий ТРЦ не тільки має набагато більші розміри, а й значно відрізняється за кількістю локацій для проведення вільного часу.

Мер Києва повідомив, що в «Respublika Park» можна відвідати 500 магазинів, кінотеатр із 14 кінозалами, інноваційний digital-парк розваг «Neopolis» з технологіями доповненої реальності, 50 ресторанів та величезний оазис із живими рослинами та деревами. А ще з метою підтримки високого рівня екологічності центру було вирішено впровадити у план реалізації його проекту систему сортування та утилізації сміття.

На відкритті ТРЦ були присутні посол Австрії в Україні Ґернот Пфандлер з представниками австрійських та українських інвестиційних компаній, у тому числі городяни та Віталій Кличко. Він повідомив, що будівлю було збудовано з використанням енергоефективного обладнання та архітектурних інновацій, тому «Respublika Park» зможуть відвідати з повним комфортом усі кияни та гості столиці. Після цього мер Києва додав: «Створення найбільшого в Україні розважального центру — це нова можливість працевлаштувати 5 тисяч осіб і залучити більше інвесторів для подальшого розвитку бізнесу».

Також відомо, що 12 листопада тут відкрили пункт вакцинації. Записатися можна через онлайн-систему HELSI.me.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.