Понеділок, 15 Липня, 2024

У Києві відкрили нову ділянку Великої кільцевої дороги

17 грудня у столиці вперше відбувся в’їзд транспортних засобів на нову ділянку Великої кільцевої дороги. Про це повідомила прес-служба КМДА. Більше на сайті kyiv-future.com.ua.

З 2008 році почалась розробка проекту спорудження нової кільцевої дороги, який нещодавно успішно завершили. Спочатку в 2019 році вдалось створити лише частину ділянки Кільцевої дороги від проспекту Рокосовського до вулиці Сім’ї Кульженко, після чого її вирішили добудувати до кінця цього року.

Довжина нової дороги із транспортною розв’язкою на різних рівнях становить 1200 метрів. Тепер нею можуть проїхати від вулиці Сім’ї Кульженко до вулиці Богатирської. Також було споруджено два шляхопроводи: один знаходиться залізницею, другий — над вулицею Богатирською.

Як повідомляють співробітники КМДА, у планах удосконалення дорожньо-транспортної інфраструктури міста — продовжити робити нову дорогу та з’єднати її з Оболонським проспектом. Таким чином, вдасться забезпечити громадянам нові комфортні способи для пересування на тривалі відстані та надати можливість обрати зручніший маршрут для того, щоб дістатися до потрібного. пункт призначення.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.