Четвер, 18 Липня, 2024

У Києві відкрився новий притулок для постраждалих від домашнього насильства

На запитання, куди бігти та до кого звертатися, якщо насильство в родині стало нормою, відповіла прес-служба державної адміністрації Києва. Лише за 2021 рік у столиці, зі слів заступника голови держустанови Марини Хонди, зафіксовано 23 тисячі випадків насильства у сім’ї. Далі на kyiv-future.com.ua.

У добре обладнаному приміщенні з усіма необхідними речами може одночасно перебувати до 15 жінок з дітьми, в минулому центрі могли розміститися лише 12.

Їхня безпека забезпечується системою відеоспостереження, а адреса притулку не розголошується.

Щоб потрапити у заклад треба мати спеціальне направлення від директора Київського міського центру гендерної рівності, запобігання та протидії насильству.

Щоб отримати допомогу та врятуватися від насильства в сім’ї, потрібно зателефонувати до муніципальної служби «Телефон довіри», набравши 044 272 15 00 на мобільному, або за коротким номером 1500, якщо дзвонити зі звичайного телефону.

Допомогу також нададуть у Центрі гендерної рівності та запобігання насильству, розміщеному на вулиці Іллєнко, будинок 20. Там же можна отримати всю додаткову важливу інформацію. У крайньому разі завжди можна звернутися до органів правопорядку, набравши 102.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.