Середа, 24 Липня, 2024

У Києві встановили 46 датчиків моніторингу якості повітря

Щороку Київ залишається лідером у світових рейтингах по забрудненню повітря. У зв’язку з цим у місті відбувається його регулярний моніторинг. Для того щоб удосконалити цей процес, за рішенням київської влади на вулицях встановили датчики для аналізу якості повітря. Більш детально про це нововведення читайте на сайті kyiv-future.com.

Нещодавно у всіх районах міста було розміщено 46 датчиків. Це стало ще одним кроком до покращення процесу контролю за рівнем його забруднення.

У порівнянні з датчиками громадського контролю нові індикативні пристрої дають більш точні та інформаційні відомості, оскільки аналізують стан повітря за більшою кількістю опцій. Дані про стан повітря надсилаються через бездротову мережу LoRaWAN. З метою забезпечення автоматичної роботи системи у кожному районі було встановлено близько 300 базових станцій. Вони підтримують ефективність системи та запобігають можливим збоям.

«На першому етапі тестуємо та налаштовуємо систему, збираємо та аналізуємо інформацію. Цього року плануємо інтегрувати інформацію про стан повітря до додатку «Київ Цифровий», — повідомив керівник Міністерства цифрової трансформації Петро Половинко. 

Завдяки такому нововведению вдасться зібрати максимум відомостей про зміну стану повітря у кожному районі Києва, проаналізувати причини цього та в результаті усунути проблему забруднення повітря в окремих геолокаціях.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.