Четвер, 18 Липня, 2024

У Києві визначать найкращу вбиральню України

18 листопада буде названий переможець у Всеукраїнському конкурсі «Найкраща туалетна кімната міста Best WC 2021». Подія проводиться вже вчетверте і приурочена Всесвітньому дню туалетів. Більше на сайті kyiv-future.com.ua.

Про це повідомляє сайт Вечірній Київ.

У Всеукраїнському конкурсі беруть участь туалетні кімнати різних закладів та установ. Це можуть бути школи, університети, лікарні, музеї, торгівельні центри, кінотеатри та парки. Основна умова – вбиральня мусить мати масовий попит, тобто щоденно нею має користуватись велика кількість людей.

Враховується передусім чистота, комфорт, приємний запах, санітарія, забезпечення всім необхідним та доступність для різних категорій населення.

У попередні роки в конкурсі перемогу здобули КМДА, Національний музей ім. Тараса Шевченка, Київський театр оперети, театр ляльок, Київський зоопарк та інші. Саме ці вбиральні визнали взірцем якості та прикладом для наслідування. Організатори сказали, що саме ці заклади цінують свої вбиральні та дбають про високі стандарти туалетної культури.

Вони отримали сертифікат та наліпки Best WC, що підтверджує їх статус.

Щороку конкурс приуроченій конкретній темі. Наприклад, у 2018 році це була тема чистоти як основної складової високої якості туалетів, у 2019 році звернули увагу на інклюзивність у громадських вбиральнях, у 2020 році у центрі уваги опинились шкільні туалети.

Провідна тема цьогорічного конкурсу – гасло «Я люблю вбиральню у своєму місті».

Організатори переконані, що такий конкурс сприятиме покращенню стану багатьох туалетних кімнат у місті, усвідомленню важливості їх чистоти й комфорту та формування культури того, що туалет – не занедбана територія, а важливий осередок для кожної людини.  

Конкурс Best WC 2021 приурочений до Всесвітнього дня туалетів та буде проходити на підтримку ініціативи ООН – Вода Вода, заради досягнення Цілі 6 сталого розвитку: чиста вода та санітарія для всіх до 2030 року.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.