Неділя, 14 Липня, 2024

У Києві заплатити за проїзд можна буде банківською карткою: коли запрацює нова система?

У наземному транспорті столиці з’явиться нова система оплати. Тепер оплачувати поїздки можна буде ще швидше — за допомогою банківської картки за 3-4 секунди! Про це повідомив заступник голови Київської міської адміністрації Петро Оленич, пише kyiv-future.com.ua.

Банківська система оплати проїзду в тролейбусах та трамваях з’явиться у лютому. Сьогодні вона знаходиться на етапі розробки, тому незабаром її можна буде використовувати лише на кількох маршрутах. Надалі у КМДА оплату банківською карткою планують запровадити у всьому наземному транспорті, щоб кияни могли максимально швидко та зручно оплачувати на проїзд.

Також Петро Оленич додав, що через півтора роки після скасування паперових квитків електронними картками расплатился 140 млн разів. Це свідчить про те, що цифрові можливості слід надалі використовувати для здійснення поїздок по місту. 

Наразі проїзд у тролейбусах та трамваях коштує 8-10 грн залежно від обраного маршруту. Але вже після закінчення зимового сезону тарифи планують підняти до 20 грн. У КМДА з цього приводу повідомили, що рішення про перегляд цього тарифу прийматимуть на підставі можливостей міського бюджету.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.