Субота, 13 Липня, 2024

У Києві запускають два нові автобусні маршрути: де вони їздитимуть?

З 18 січня 2022 року по Києву курсуватимуть 2 нові автобусні маршрути № 57 та № 105. Про це повідомили у прес-службі КП «Київпастранс». Далі на kyiv-future.com.ua.

Влада столиці вжила заходів щодо зниження завантаженості громадського транспорту та забезпечення більш комфортних умов для наземних поїздок по Києву — запустила нові 2 маршрути, якими курсуватимуть автобуси.

Автобус № 57 відправлятиметься від станції метро «Академмістечко» до авторинку «Чапаївка» та їхатиме в такому напрямку: вулиця Академіка Єфремова – Кільцева дорога – вулиця Заболотного – Столичне шосе – вулиця Академіка Заболотного. Рух нового автобуса повністю дублює схему руху маршрутки №576, яка з 18 січня більше не їздитиме по місту.

Автобус № 105 їздитиме від вулиці Тростянецької до Бориспільського шосе наступним маршрутом: вулиця Тростянецька — Архітектора Вербицького — Вірменська — Ташкентська — Старобориспільська — Харківська площа — Бориспільське шосе.

Вартість проїзду

Нагадаємо, що з 16 листопада минулого року ціни на проїзд у громадському транспорті підвищилися. Тепер 1 поїздка автобусом, тролейбусом або трамваєм коштує 20 грн. У разі оплати проїзду за допомогою картки киянина ціна за разову подорож складає 12 грн. У зв’язку із цим у столиці проводилися мітинги, а самі громадяни вкрай незадоволені підвищенням цін на проїзд у громадському транспорті. Стосовно цього мер Києва Віталій повідомив, що до кінця опалювального сезону зміна встановлених тарифів не розглядатиметься.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.