Четвер, 18 Липня, 2024

У Києві з’явилася швидка допомога для жертв домашнього насильства

У Києві створили першу мобільну бригаду для підтримки постраждалих від домашнього насильства. Вона надаватиме психологічну допомогу та інші послуги, щоб запобігти наслідкам емоційного насильства над постраждалою людиною. Більше на kyiv-future.com.ua.

Бригада спеціалістів, яка призначена для надання допомоги людям у разі психологічного насильства у сім’ї або на роботі, створена при Подільському районному центрі соціальних служб. Поки що вона працює лише у тестовому режимі так само, як і швидка допомога. 

У разі виклику працівники приїжджатимуть за вказаною адресою та надаватимуть психологічну допомогу постраждалим. Також, залежно від ситуації, яка склалася між жертвами насильства, спеціалісти інформуватимуть про соціальні, психологічні та правові послуги. Таким чином постраждалі зможуть визначити найбільш підходящий для себе спосіб усунути наслідки домашнього емоційного насильства.

Також відомо, що окрім екстрених викликів бригада спеціалістів двічі на тиждень виїжджатиме до сімей. Мова йде про ті з них, які регулярно звертаються за допомогою за номером 102 з проханням вирішити проблеми психологічного насильства.

Нагадаємо, що за останній рік кількість звернень до правоохоронних органів та психологічних служб у Києві та інших містах України збільшилася на 56%. На думку співробітників поліції, це пов’язано з тим, що люди перестали приховувати проблеми у взаємовідносинах з оточуючими та почали частіше звертатися за допомогою до психологів та юристів.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.