Четвер, 18 Липня, 2024

У Києві з’явиться новорічно-різдвяне містечко, створене за мотивами книг про Гарі Поттера

4 грудня в столиці відкриють святкове містечко Osocor Winter Village, що відтворює атмосферу селища Хогсмід з епопеї про Гарі Потера та його друзів. Більше на сайті kyiv-future.com.ua.

Про це повідомляється на сайті Osocor Winter Village.

Казкове місто буде працювати цілу зиму, за адресою вулиця Виноградна, 2. Графік роботи – з 11:00 до 17:00, з 17:00 до 22:00 тут можна проводити вечірки.

Містечко створене за мотивами селища Хогсмід. Тут навіть є кав’ярня «Три мітли», де можна поїсти й випити теплі напої. Також організатори обіцяють величезну ковзанку площею 800 квадратних метрів.

Відвідувачі Osocor Winter Village зможуть поспілкуватись із чаклунами й відьмами, героями казки про Гарі Поттера, подивитись фільми про хлопчика, який вижив, на різних мовах. Також доступні будуть майстер-класи від чаклунів та відьом. Є в містечку й галерея з зображенням персонажів казки.

Всі, хто відвідає містечко, зможуть купити сувеніри в спеціальному магазинчику, пограти в «чарівні» ігрові автомати чи постріляти в тирі.

Організатори містечка обіцяють, що цікаво буде дітям і дорослим, адже атмосфера локації дозволяє цілковито зануритись у магічний світ потеріани. 

Фото: Osocor Winter Village

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.