Неділя, 14 Липня, 2024

У лікарнях Києва готуються до нової хвилі коронавірусу

За останні кілька тижнів у столиці щодня фіксують понад 3 тис. нових випадків захворювання на Covid-19. У зв’язку з цим київські медичні установи почали готувати до нової хвилі коронавірусу. Про це повідомила заступник голови КМДА з питань охорони здоров’я Анна Старостенко. Далі на kyiv-future.

За умови подальшого підвищення показників захворюваності на коронавірус лікарні столиці зможуть прийняти значно більшу кількість пацієнтів. За словами Анни Старостенко, останні 2 роки медики вже працювали у такому режимі, тому наступного разу теж без проблем зможуть з усім впоратися.

Наразі в заклади охорони здоров’я доставляють додаткові партії ліків та апарати штучної вентиляції легень. А ще відбувається облаштування нових палат, щоб кожному новому пацієнту можна було відразу надати медичну допомогу. 

Також у кожній лікарні медики готові до тимчасових вимкнень електроенергії. У такому разі вони будуть використовувати автономні джерела електроенергії, щоб пацієнти мали безперебійний доступ до дихальних апаратів та могли користуватися іншими медичними послугами.
«Тому, сьогодні Київ готовий до будь-яких ситуацій! Наші лікарні забезпечені резервом ліків щонайменше на місяць, а центр медицини катастроф — на два місяці. Отже, як ви бачите, ми маємо чіткий алгоритм дій», — наголосила Ганна Старостенко.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.