Середа, 24 Липня, 2024

У Пасажі на Хрещатику зробили платне паркування

У київському Пасажі між вулицями Хрещатик та Заньковецька вирішили проблему з «чорними» паркувальниками — створили єдину для всіх платну парковочну зону. Про це повідомив заступник голови КМДА Костянтин Усов. Далі на kyiv-future.

За словами представника київської влади, у Пасажі, який відомий киянам та гостям столиці своїми дорогими бутіками та ресторанами, багато років поспіль працювали «чорні» паркувальники. Вони впускали машини на нелегальний паркінг за фіксовану плату.

«На в’їзді із Заньковецької «чорні» паркувальники облаштували фронт-зону з ексклюзивним світлофором і болардом, за який пускали авто за 200 грн/годину», —  написав Усов у фейсбук.

У зв’язку з цим нещодавно замість нелегального паркінгу тут облаштували офіційний. Оплата за паркування здійснюється, як і в інших паркувальних зонах столиці, через сервіс «Київ Цифровий». Вартість — 35 грн/година за тарифом першої зони.

Чиновник додав, що це дешевше за ті тарифи, які раніше встановлювали «чорні» паркувальники. До того ж, таким чином, буде поповнюватися бюджет Києва.

Для позначення паркувальної зони на придорожній частині комунальники розмістили антипаркувальні стовпчики та відповідні знаки. Крім того, вони нанесли на бруківку синю розмітку. Тепер після в’їзду на територію Пасажу лише там дозволено паркуватись.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.