Середа, 17 Липня, 2024

У півня Примаченко біля Офісу президента зникла голова

На Банковій внаслідок сутичок біля Офісу президента одному з арт-об’єктів знесли голову – а саме, півню, створеному за мотивами творчості художниці Марії Примаченко. більше на сайті kyiv-future.com.ua.

Відповідна інформація з’явилась у телеграм-каналі Типовий Київ.

Наприкінці літа біля Офісу президента почав працювати інклюзивний дитячий майданчик. Він був створений за мотивами витворів української мисткині Марії Примаченко.

Арт-майданчиком можуть користуватися як діти, так і дорослі. Він був розрахований у тому числі на людей, які мають обмежені можливості. До створення майданчику причетний Національний комплекс «Експоцентр України» (ВДНГ) у ході співпраці з Благодійним фондом «Творчий спадок родини Примачено». Долучився до інклюзивного арт-простору й Офіс президента.

Марія Примаченко – відома українська художниця, яка представляє «народний примітивізм». Відома поєднанням у своїй творчості народних мотивів та казкових, фантазійних елементів.

21 листопада з нагоди Дня гідності і свободи та 8 річниці початку Революції гідності ряд громадських організацій вирушив із ходою центром міста. Вшанування пам’яті героїв Небесної сотні завершились сутичками біля Офісу президента. Сутички й призвели до пошкодження арт-об’єкту. 

Фото:  facebook.com/kalnysh

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.