Неділя, 14 Липня, 2024

У столичному метро надають гуманітарну допомогу 15 тис. киянам

Протягом кількох днів поспіль у столичному метро перебувають сотні людей. У багатьох із них уже закінчилися продукти, ліки, засоби гігієни, тому їм вирішили допомогти волонтери. Про це повідомив начальник київського метрополітену Віктор Брагінський. Більше на kyiv-future.com.ua.

Внаслідок російської військової агресії метро Києва стало головним притулком для жителів столиці. Вони сидять прямо на сходах або на пероні біля колій. Також на станціях можна всюди побачити ковдри, сумки, пакети…Люди взяли із собою найнеобхідніші речі та продукти, яких наразі у деяких залишилося дуже мало або зовсім немає. У зв’язку з цим небайдужі вирішили надати їм гуманітарну допомогу.

Волонтери спільноти «Солом’янські котики» разом із співробітниками мережі магазинів «АТБ» доставили до сховищ підземки товари для забезпечення базових потреб населення, а саме: продукти, засоби гігієни, ліки, воду і навіть корм для домашніх тварин.

«Зараз усі ми — одна українська сім’я! Ми тримаємо оборону проти найбільшого агресора у світі, віримо, що нас підтримують світові партнери та ми разом переможемо!», — повідомив Брагінський. 

Доставка продуктів і інших товарів здійснюється цілодобово, щоб кожна людина могла комфортно себе почувати і при бажанні побути довше в метро. Нагадаємо, що в день воно працює як транспорт, а під час комендантської години як укриття. Працівники київського метрополітену радять усім, хто бажає залишитися на ніч в метро, ​​брати із собою теплі речі та продукти, особливо жінкам з дітьми та пенсіонерам.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.