Середа, 17 Липня, 2024

У столиці обрали найкращу вбиральню країни: хто переміг?

У Києві визначили та нагородили переможців Всеукраїнського конкурсу «Краща туалетна кімната Best WC 2021», приуроченого до Всесвітнього дня туалету 19 листопада. Далі на kyiv-future.

Про це повідомляє Вечірній Київ.

Конкурс на кращу вбиральню в усій Україні проходив у бізнес-центрі «Вежа №5». Саме там знаходиться музей історії туалету, засновники якого й вигадали такий конкурс. Таким чином організатори хотіли звернути увагу на важливість чистоти й доглянутості місць, де люди справляють свої найбільш нагальні потреби.

Участь у конкурсі могли брати всі вбиральні, якими щодня користується велика кількість людей. Звання кращого виборювали 536 туалетів із 16 регіонів України. Для визначення переможця волонтери відвідували вбиральні-конкурсанти й перевіряли їх стан.

У підсумку нагороди отримали аж 94 учасники в різних номінаціях. Серед київських туалетних кімнат переможцями стали: туалет у торговому центрі “Lavina Mall”, в арт-кафе «Золоті ворота»,у парку Совки на Борщагівці та у центрі первинної медично-санітарної допомоги №3 в Святошинському районі. Приз дістав і модульний туалет, розташований поблизу станції метро «Контрактова площа». 

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.