Понеділок, 15 Липня, 2024

Uber Shuttle більше не буде їздити по Києву

Компанія Uber повідомила про те, що закриває популярний сервіс Uber Shuttle з 19 листопада 2021 року, пише kyiv-future.com.ua.

Відповідна інформація розміщена на сайті компанії.

У повідомленні говориться, що рішення про припинення руху комфортних мікро-бусів далося компанії нелегко. Адже сервіс Uber Shuttle працював у столиці 2,5 роки.

Але загалом компанія не йде з ринку перевезень і пропонує й надалі користуватись зручним сервісом, зокрема, UberX та Uber Comfort.

У компанії подякували користувачам та партнером, які були з сервісом весь цей час. Також висловили сподівання, що зникнення з вулиць Києва бусів від Uber не підірве довіру до компанії та не знищить бажання використовувати новітні технології у пересуванні містом.

Також представники фірми запевнили, що повернуть невикористані кошти пакетів Shuttle, дійсні станом на 19 листопада. Гроші повернуть на карти, з яких здійснювались транзакції.

Якщо ж пакети були куплені за готівкові гроші, то їх повернуть у формі кредитів. Ці кредити можна буде використати на будь-які послуги сервісу Uber по всій країні. 

Фото: bzh.life

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.