Неділя, 14 Липня, 2024

В аеропорту «‎Бориспіль»‎ готують до роботи термінал F

Після 2-річної перерви знову планується відновити роботу терміналу F. Про це повідомили у прес-службі аеропорту. Далі на kyiv-future.

Раніше його закрили у зв’язку із зниженням кількості пасажирів та обмежень на подорожі. У період жорсткого карантину пасажири відправлялися до інших міст і країн через термінал D. А ось тепер епідеміологічна ситуація у столиці значно покращилася, тому незабаром аеропорт «Бориспіль» почне повноцінно функціонувати.

Співробітники аеропорту кажуть, що термінал D не витримає обсяг пасажиропотоку — цього року в «Борисполі» планують обслужити 13, 1 мільйонів пасажирів. Біля терміналу F розмістять лоукостери, які здійснюють прямі перельоти. Список таких авіаперевізників буде доступний для пасажирів після повної підготовки терміналу до роботи.

Термінал F не має телетрапів, хоча дозволяє здійснювати посадку пасажирів пішки. Це скорочує час стоянки літака, завдяки чому авіакомпанії заощаджують на доставці пасажирів автобусами.

Також, за словами співробітників «Бориспіль», 2022 року ставка аеропортових зборів не зміниться. Сума регулюється Мінінфраструктурою і має залишатися однаковою для пасажирів, незалежно від терміналу перебування.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.