Четвер, 18 Липня, 2024

В дорозі лише 4 години: з Києва до Варшави запустять швидкісний поїзд

Між столицями Київ та Варшава запустять швидкісний потяг. У Мінінфраструктурі повідомили, що скоро для цього побудують євроколію. Далі на kyiv-future.

Одним із нових планів на 2022 рік керівництва Мінінфраструктури та Укрзалізниці стало забезпечити можливість громадянам України та Польщі за мінімальний час доїхати до столиці. У зв’язку з цим у Києві вже розпочали будівництво євроколії для швидкісного поїзда, який будет їхати новим маршрутом. По ньому вдасться дістатися з точки «А» до точки «Б» лише за 4 години.

Вперше про таку ідею в Мінінфраструктурі заговорили у листопаді. Тоді депутат Олексій Кубрак заявив про плани почати будувати євроколію з січня 2022 року. Наразі відбувається активна реалізація нового проекту між Україною та Польщею.

Планується, що вже у другій половині року можна буде доїхати до Варшави з Києва і назад не більш ніж за 4 години. Але поки що цю відстань можна подолати лише за 15 годин. Вартість квитка складає близько 1300 грн.

Також цього року згідно з програмою «Велике будівництво» на територіях, що з’єднують Київ та Польщу, проводитимуться такі роботи:

  1. Збудують нову дорогу Краковець-Львів-Броди-Рівне
  2. Проведуть реконструкцію 2 старих доріг – Київ-Ковель-Ягодин та ділянку дороги Мальховіце-Ніжанковичі.

Також зазначимо, що 10 лютого Укрзалізниця дозволить транспортування транзитних вантажів через Україну до Польщі. Крім цього, Польща вперше за багато років зніме обмеження для автоперевізників із України.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.