Середа, 24 Липня, 2024

В Києві хочуть запровадити платний в’їзд до центру міста

В столиці хочуть запровадити платний в’їзд для машин до центру міста. На сайті мерії була реєстрована відповідна петиція. Вона передбачає введення платного в’їзду до центру міста з сьомої години  ранку до шостого вечора. Далі на kyiv-future.

Автори петиції зазначають, що у Європі багато міст обмежили в’їзд  машин у центр. Тому хочуть перейняти досвід європейських країн та зробити це в столиці.

Зазначається, що багато киян позитивно оцінюють цю ініціативу. Адже в центрі міста дуже багато припаркованих машин, які заважають пересуванню громадського транспорту та перехожих. Також є ініціативи не зробити платним в’їзд авто, які незареєстровані столиці. В свою чергу багато водіїв проти таких дій.  Вони вважають, що  чергове нововведення введуть для того, щоб заповнити прогалини в бюджеті з їх гаманців.

В свою чергу, на думку експертів, ідею платного в’їзду в центр міста реалізувати буде дуже складно. Адже не всі водії будуть плати за проїзд. Крім того, проблема полягає в тому, що в столиці  без проїзду через центр міста дістатися до деяких районів просто неможливо.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.