Четвер, 18 Липня, 2024

В Києві побільшає сільськогосподарських ярмарок

Дані за 2021 рік показали, що сільськогосподарські ярмарки користуються великою популярністю у жителів столиці. За минулий рік в Києві всього було проведено 2,2 тисячі ярмарків. На таких заходах кияни придбали 45 тисяч тонн продуктів. Не лише великі супермаркети і відомі торгові марки приваблюють людей, але й звичайні ярмарки на відкритому повітрі. По-перше, продукти найчастіше привозять самі виробники. Далі на kyiv-future.com.ua.

Це можуть бути, як фермери, що працюють біля Києва. Так і звичайні жителі Київської області, які вдома вирощують продукцію. Друге – ціна. Зазвичай, тут можна знайти продукти за набагато нижчою ціною, а ніж за них просять на прилавках магазинів. Більше того, продавці ярмарків модернізують методи ведення бізнесу. Для постійних клієнтів, які хочуть замовити велику партію товару, таку як картопля чи фрукти, навіть готові привозити прямо до під’їзду. 

На даний момент в столиці знаходиться 81 локація на якій офіційно дозволено проводити ярмарки. Такі точки можна знайти в усіх десяти районах столиці. Щоб легше було відрізнити офіційного реалізатора продукції від тіньових ринків було зроблено однотипний вигляд торгових наметів. Вони виконані в жовто-блакитних кольорах, що дозволить покупцям легко відрізнити офіційно дозволений ярмарок від інших. 

Організатори повинні розробити схеми розміщення торгових точок, забезпечити біотуалетами, урнами, контейнерами для збору побутових відходів, а також своєчасно прибрати та вивезти сміття після ярмарків.

Обов’язковим на ярмарку є намет контролера, де мають бути: аптечка з ліками для першої медичної допомоги, контрольні ваги, термометри, журнал термометрії, інформація про організатора ярмарку, контактні телефони контролерів, рекомендовані ціни, схема розміщення об’єктів торгівлі та організації дорожнього руху, якщо він перекривається на час ярмарку.

Загалом цьогоріч ярмаркові заходи проводять на 81 локації в усіх десяти районах Києва.

Організовують проведення ярмарків у столиці три комунальні підприємства, підпорядковані Департаменту промисловості та розвитку підприємництва, спільно з районними в місті Києві державними адміністраціями. 

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.