Четвер, 18 Липня, 2024

В Києві  усіх школярів планують відправити на карантин – МОЗ

В столиці через зростання захворюваності на коронавірус, школярів хочуть відправити на двотижневий карантин. Більше на kyiv-future.com.ua.

Про це повідомили у МОЗ.

Повідомляється, що чиновники можуть ухвалити рішення про відправлення всіх навчальних закладів на двотижневий карантин. Адже в столиці наразі  погіршується ситуація через розповсюдження коронавірусної інфекції.

Про це  повідомив міністр  МОЗ В. Ляшко. Він зазначив, що через  циркуляцію нового штаму ковіду серед школярів,  усі столичні навчальні заклади  можуть потрапити на двотижневий карантин.  Адже перехід на дистанційку це  вимушений запобіжний захід, щоб розірвати ланцюжок  розповсюдження інфекції.

Крім того, в  столичній Держпродспоживслужбі зазначили, що через велику кількість захворювання серед дітей та молоді, Київ може потрапити до червоної зони вже через два тижні. Чи будуть вводити жорсткі обмеження після переходу міста до червоної зони, поки не повідомляється. Проте раніше в КМДА зазначали, що кияни зможуть користуватися метро та іншим транспортом при наявності спецперепусток.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.