Четвер, 18 Липня, 2024

В столиці мешканці багатоповерхівки вирішили відмовитися від централізованої подачі комунальних послуг

Мешканці столичної багатоповерхівки вирішили відмовитися від централізованої подачі комунальних послуг. Більше на kyiv-future.com.ua.

Про це повідомила голова ОСББ будинку.

Зазначається, що люди хочуть споживати якомога менше носіїв, тому вирішили відмовитися від централізованої подачі опалення, гарячої води та електроенергії. Тому менше витрачають коштів на комірне.

За словами, голови ОСББ, весь секрет ось у комірках, які знаходяться над вентиляційними шахтами. Щоб повітря по вентиляції не виходило на вулицю, над шахтами встановили спеціальні теплові помпи. Завдяки в цьому в будинку зберігається тепло.

В ОСББ підкреслили, що помпи працюють завдяки електроенергії. Однак мешканці багатоповерхівки за неї не платять тому на даху встановили сонячні батареї.

До речі, в столиці це не перших будинок, який відмовився від подачі комунальних послуг. На лівому березі міста, кілька багатоповерхівок, які отримують світло завдяки сонячним панелям. Тож через зростання тарифів, у планах багатьох киян, повністю забезпечити будинок своїм світлом і теплом.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.