Четвер, 18 Липня, 2024

В столиці переглянуть роботу громадського транспорту

Директор «Київпастранс» – Сергій Литвинов, вирішив поспілкуватися з киянами на рахунок якості надання послуг з перевезення. Охочі матимуть змогу задати питання, які їх цікавлять чи обговорити проблеми. В комунальному підприємстві заявили, що будуть раді почути і пропозиції киян, щодо вирішення тих чи інших запитань, пише kyiv-future.com.ua.

Аналізуючи звернення громадян, «Київпастранс» вже для себе виділив найбільш болючі питання, які турбують жителів столиці. Найчастіше пасажири скаржаться на великі інтервали руху між транспортними засобами. Для вирішення цього питання потрібно переглянути маршрути, щоб забезпечити більше транспорту в найбільш «гарячих» точках міста. Інший варіант – збільшити кількість транспорту. Такий крок є простішим в плануванні, але важчим в реалізації. В такому випадку потрібно знаходити додаткових перевізників, які б відповідали всім вимогам. 

Автобусні зупинки. В деяких місцях столиці встановлені сучасні автобусні зупинки, які відповідають оновленому дизайну міста. Але залишається значна частина автобусних зупинок, які вже давно не ремонтувались. Програма по встановленню нових зупинок продовжується, але для її реалізації на всі 100 відсотків потрібен час і кошти. Частина звернень громадян стосується перенесення зупинок в інші місця. 

Багато скарг від киян поступає і на роботу контролерів. Людям не подобається хамське ставлення до них з боку працівників «Київпастрансу». Такі випадки бувають, але вони не є систематичними. Але керівництво визнає, що таке проблема дійсно є. І це одне із найважчих питань, яке стосується специфіки поведінки людини. Єдиним шляхом до вирішення є підвищення заробітної плати контролерам. В такому разі вони б відповідальніше ставилися до своїх обов’язків і дорожили своїм робочим місцем. В разі підвищення зарплат прийдеться піднімати і ціни на проїзд. Тому в цьому питанні «Київпастранс» перебуває в глухому куті. Адже не так багато людей готових працювати за низьку заробітну плату. З іншого боку, підняття цін на проїзд викликає негативну реакцію киян.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.