Середа, 17 Липня, 2024

Віртуальні тури Києвом стають дедалі популярніші 

В столиці відкрили новий туристично-культурний хаб. Головною родзинкою стали 3D туристичні тури та розваги. Що стосується зимових розваг, то відвідувачі можуть за допомогою симуляторів, спробувати займатися екстремальними видами спорту та хоча б на власні очі побачити, як воно відбувається. Також тут можна відвідати віртуальний тур по різним локаціям Києва. Перше місце серед онлайн-туристів впевнено займають печери Києво-Печерської лаври. Далі на kyiv-future.

Виходячи з даних статистики, сайт відвідує більше 40 тисяч користувачів. Варто зазначити, що сюди заходять не лише українці. Оскільки платформа доступна і на інших мовах, іноземні туристи також можуть нею скористатися. Серед іноземців лідерами вже довго залишаються громадяни США та Німеччини. 

Спочатку сайт задумувався, як інформаційний. Адже тут можна знайти інформацію про інформаційно-туристичні центри Києва, в яких вже по необхідності можна отримати більше інформації. Для зручності на сайті розміщені карти метро та маршрути громадського транспорту Києва. В загальному для подорожі столицею тут зібрана вся необхідна інформація. 

Та вивчення тенденцій останніх місяців показали, що онлайн тури є найбільш популярним розділом на сайті. Як вже згадувалося раніше, перше місце серед найбільш відвідуваних місць в онлайн режимі є печери Києво-Печерської лаври. Також до топ-3 найбільш популярних місць увійшли: музей «Золоті Ворота» та панорамний вигляд Лисої гори. 

Тепер організатори туристично-культурного хабу спрямували свої зусилля на популяризацію свою застосунку. В планах залучення знаменитостей до співпраці над проєктом. Планують створити окремий розділ, де популярні люди рекомендуватимуть свої місця, які вони відвідали чи відвідають онлайн. Чим більше буде згадувань в соціальних мережах чи медіа про проєкт, тим більше людей, хоча б один раз, зайде на сайт і спробує відвідати в режимі онлайн культурні, історичні чи інші місця столиці. Також закликають тих, хто вже спробував такі тури, ділитися інформацією з друзями. 

Вибір локацій в розділі доволі великий. Тут і низка музеїв столиці за різними вподобаннями та напрямки. Цікавою є ідея, що на сайті можна прогулятися і подивитися на тварин Київського зоопарку. І якщо не подобається погода на вулиці і навіть не хочеться виходити з будинку. То на сайті користувач в будь-який час зможе прогулятися Пейзажною алеєю чи станцією метрополітену. 

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.