Середа, 24 Липня, 2024

Візуалізація проекту: яким буде Президентський університет на ВДНГ?

За ініціативи президента України Володимира Зеленського у 2024-2025 роках відбуватиметься будівництво вищого навчального закладу міжнародного рівня —  Президентського університету. Наразі вже створено проект з його візуалізацією. Про це повідомляє сайт kyiv-future.com.

Президентський університет планують побудувати на території ВДНГ. Він складатиметься з великої кількості різних корпусів. Відповідно до проекту, кожен із них збудують на 4-6 поверхів. Висота становить близько 30 метрів.

Оскільки цей вищий навчальний заклад стане першим найбільшим в Україні, процес будівництва поділять на 2 етапи. Спочатку розпочнеться будівництво освітніх корпусів, апартаментів для викладачів, зеленого та підземного паркінгів. Також на території виставкового комплексу буде розміщено найбільший у Європі планетарій, де можна буде проводити наукові дослідження та представляти власні проекти.

А от на 2 етапі буде завершено будівництво концерт-залів, вертолітного майданчика, апартаментів для студентів, наукового технопарку та створення ландшафтів навколо навчальних корпусів.

Таким чином, Президентський університет стане великим студентським містечком, де можна буде поєднувати навчання з прогулянками на свіжому повітрі, участю у різних заходах, проведенням наукових експериментів у лабораторіях і не тільки. 

Всі навчальні корпуси матимуть панорамні вікна та велику площу, а навколо них планується зробити безліч алей у поєднанні з парковою зоною. Таке планування університету дозволить створити максимально комфортні та сучасні умови для навчання та відпочинку студентів.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.