Середа, 24 Липня, 2024

Власник зробив з 1 квартири 3 і провів комунікації через житло сусідки

У київській багатоповерхівці мешканець 1 квартири незаконно розширив свій житловий простір — зробив з неї цілих 3 з окремим туалетом, душем та пральною машиною. А потім почав використовувати додаткові квадратні метри як окремі смарт-квартири. Про це стало відомо у програмі «Сніданок з 1+1».

Відповідно до проекту будинку, робити такі маніпуляції із житлом суворо заборонено, пише kyiv-future.com.ua.

Жінка, яка живе над переробленою 3-кімнатною квартирою, вже 2 роки скаржиться на свого сусіда, але безуспішно. Декілька років тому вона купила під ним 3-кімнатну квартиру. Сусідка каже, що до її кімнат приєднані додаткові труби з основного санвузла:

«Комунікації на моєму боці квартири, і просто йде розв’язка через все може житло — води, каналізації, труби… Тому що прямої немає, треба якось ці стоки відкачувати. Якщо раптом перестане працювати електрика або будуть неполадки з водопостачанням, тоді може статися пожежа».

Через це жінка турбується, чи все буде гаразд з її житлом і скаржиться на сусіда, який збільшив площу своєї квартири. А сам він стверджує, що може робити із власним житлом все, що хоче.

Для того щоб він відключив приєднані комунікації від її квартири, сусідка Лілія зверталася із заявами до Державної архітектурно-будівельної інспекції України. Ця установа фіксує та усуває порушення перепланування житла. Але вже минуло багато часу, а відповіді вона так і не отримала. Також жінка зверталася до ЖЕКУ. Спочатку їй видали акт на демонтаж труб, але потім листи про подальший розгляд справи перестали приходити. Сусідка Лілія каже:

«Вже минуло 2 роки, а проблему так і не вдається вирішити. Я маю право жити за нормальних умовах! Ця безвідповідальність уже перейшла усі межі!».

На думку адвоката Ірини Стародуб Лілія все правильно зробила, але те, що на її заяви не реагують неприпустимо:

«Наші подальші дії — це лише звернення з заявою до суду. І в судовому порядку ми подаватимемо клопотання, щоб все-таки зобов’язати ДАБІ через суд надати нам висновок, оскільки без такого висновку ми не зможемо в повному обсязі підтвердити свою правову позицію», — каже адвокат.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.