Понеділок, 22 Липня, 2024

Все для молоді та розвитку науки: «Ajax Systems» створила у КПІ сучасну лабораторію

Після того як «Ajax Systems» підписала договір про співпрацю з київським політехнічним інститутом, компанія відремонтувала лабораторію факультету електроніки та облаштувала її технічними новинками. Для реалізації цієї ідеї було створено проект, в який інвестовано близько 800 тис. грн, пише kyiv-future.com.ua.

Тепер майбутні інженери, які навчаються за програмою «Ajax Systems», мають все необхідне для розвитку у сфері науки: проведення досліджень, експериментів, а також засвоєння теоретичної інформації в комфортних умовах.

Під час виконання лабораторних робіт вони можуть використовувати логічні аналізатори: дисплеї, карти пам’яті, сенсорну клавіатуру. Для проведення досліджень в лабораторії є датчики вимірювання температур і руху, цифрові камери, гаджети для прототипування та багато іншого. Всі ці пристрої не лише допоможуть студентам краще засвоїти отримані знання, а ще й стануть основою для нових наукових відкриттів в процесі навчання та подальшої роботи.

Таким чином, на думку ректора КПІ Ігоря Сікорського, інвестиції в облаштування університету підвищать якість навчання до європейського рівня.

Зараз компанія «Ajax Systems» вже запустила в університеті сертифікатну програму, яка просуває різні наукові проекти студентів. Надалі планується масштабувати цей процес на кількох факультетах.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.